Dwa świstaki

Rozwój we dwoje

Praca rozwojowa z parami

Praca nad relacją w obecności osoby/osób trzecich kojarzy nam się zazwyczaj z terapią. Terapia zaś wciąż jeszcze niektórym nasuwa skojarzenia z naprawianiem psychiki, która „nie daje rady”.

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat pojawiły się inne formy pracy, które mogą być wykorzystane w związkach ludzi chcących pogłębić więź, odbudować zaufanie, lub przezwyciężać negatywny wpływ różnic światopoglądu, charakteru czy temperamentu. Wszak dwoje darzących się uczuciem ludzi ma największą motywację, by przekraczać negatywne emocje, które pojawiają się czasami w każdym związku.

Wśród nowych metod pojawiają się podejścia bardziej sformalizowane, takie jak Coaching relacji, oraz spontaniczne, takie jak np Improwizacja Kontakt.

W pracy rozwojowej z parami wykorzystujemy różne podejścia dobierając te, które mogą dla danego związku stać się najskuteczniejszą drogą do odkrywania siebie, siebie nawzajem oraz wypracowywania nowych sposobów rozwiązywania konfliktów.

Spotykamy się na dwugodzinne sesje w Warszawie lub On line. Zapraszamy też na kilkudniowy trening indywidualny u nas, w Beskidzie Niskim.