Inne projekty

Wyznajemy zasadę:

Jeśli nie znajdujesz sposobu by zarabiać w sposób, który jest dostępny – zrób to po swojemu

Stąd w podejmowanych przez nas aktywnościach jest duża różnorodność, która wspiera nasz tryb życia w którym życie w chacie na wsi, na łonie natury łączy się z pracą z ludźmi w miastach, zamkniętych pomieszczeniach. Jesteśmy zwolennikami zrównoważonymi rozwoju i dbamy o to, by nasze życie także było harmonijne.

Nasze główne aktywności:

Mediacje rodzinne, terapia małżeńska, coaching partnerski

Pracujemy z parami w konflikcie, w kryzysie, przeżywającymi trudności. Prowadzimy mediacje rodzinne, terapie par i coaching małżeński.

Joga taoistyczna

Prowadzimy zajęcia taoistycznej metody pracy z ciałem i duchem – Universal Healing Tao zwanym Jogą taoistyczną. Praca nad sobą jest niezbędna do tego, by mieć satysfakcjonujący związek. Przynosi ona uspokojenie, zrównoważenie i i pewność siebie. Dobre ugruntowanie, pewne stanie na ziemi buduje poczucie własnej wartości, zwiększa akceptację swojego ciała i umożliwia realistyczne działanie w oparciu o znajomość własnych mocnych i słabych stron.

Akademia Szczęśliwego Człowieka

Cykl  7 warsztatów pomagających odkryć co czyni mnie szczęśliwym i jak sprawić, by moje życie stało się bardzie satysfakcjonujące, radosne i pełne sensu.

Bliżej intuicji – Bliżej siebie

Tworzymy i realizujemy treningi rozwoju osobistego pomagające w odkrywaniu sposobów na lepsze – skuteczniejsze, bardziej zharmonizowane, dające więcej satysfakcji działanie.

www.piernikarnia.pl

Zajmujemy się także rękodziełem w postaci pierników ozdobnych. Wytwarzanie własnymi rękami ładnych przedmiotów budzących pozytywne skojarzenia daje nam satysfakcję oraz umożliwia dystans do problemów mentalnych i emocjonalnych, z którymi pracujemy

www.chatanawsi.pl

Więcej o naszym codziennym życiu w górach: